Rize Havalimanı Uzungöl Özel Transfer

0
(0)
0 554
12 Ay Önce

RİZE ARTVİN HAVALİMANI – UZUNGÖL ÖZEL TRANSFER

Şirketimiz havalimanından bir çok noktaya özel araçlarımız ile kesintisiz güvenli ve konforlu hizmet vermektedir. Sürücülerimizin tamamı tecrübeli olup turizm ulaştırma konusunda yetki belgeleri eksiksizdir. Rize havalimanı transfer, Trabzon havalimanı Transfer, Rize havalimanı transfer gibi Doğu karadeniz bölgesinin tamamı hizmet kapsamında yer almaktadır. kiralama , sürücülü araç kiralama ve birçok hizmetimiz için bizler ile 24 saat iletişim kurabilirsiniz.

Havalimanlarından Turizm Beldelerine ulaşımızn en güvenilir ve faydalı yolu transferlerdir. Rize Artvin Havalimanı-Uzungöl Transfer hizmetimiz. Son model araçlarımız yılların tecrübesiyle deneyimli transfer sürücüleri sizleri karşılarken kendinizi evinizde hissedeceksiniz. 1-6 Kişiye kadar olan misafirlerimiz Mercedes Vito, 6-15 Kişi misafirlerimiz Mercedes sprinter araçlarımız ile transfer olmaktadır. Uzungöl-Rize Havalimanı Tek yön ve karşılıklı Transfer hizmetimizi yılın her mevsiminde güvenle kullanabilirsiniz.

Transfer fiyatımız tek yön için olup kişi sayısı değil grup fiyatıdır. Dilerseniz Uzungöl-Rize Artvin Havalimanı çift yön transfer rezervasyonu yapabilirsiniz.

Rezervasyon bilgisi için bizimle irtibata geçiniz
0 541 905 30 82

RİZE ARTVİN HAVALİMANI – UZUNGÖL ÖZEL TRANSFER

Uzungöl Özel Transfer

Rize Havalimanı Özel Transfer

Rize Uzungöl Özel Transfer

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun!