FIRTINA VADİSİ RAFTİNG TURU

0
(0)
0 589
2 Yıllar Önce

Rafting, aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmenin harika bir yoludur. Bir nehir gezisi (Trips) diğer tatillerden farklıdır. Doğanın sesi eşliğinde kürek çekmek , Rafting turuna özel sürpriz oyunlar oynamak, özenle pişirilmiş yöreye özgü lezzetli yemeklerin tadını çıkarmanın heyecanını başka nerede yaşayabilirsiniz? Ormanların ve kırılgan ekosistemlerin doğal güzelliğini kucaklamak için teşvik ediyoruz. Yüzlerce yıldır, Rize’nın sağnak yağışları Fırtına vadisini  şekillendirerek Rafting ve Canyon için elverişli parkurların oluşmasını sağlamıştır.

Unutmayın Rafting sadece adrenalin ve eğlence platformu değil, uzman personel, rehber ve ekipmanlarıyla profesyonel ekipler tarafından yaptırılması gereken bir spor dalıdır. Uzman kadro ile yapıldıkça eğlenceli ve keyifli bir hal alır…Güvenli, günübirlik grup gezi planlarınız için Fırtına Vadisi rafting Turu ve doğa aktivitelerini sizler için en iyisini, en uygun fiyatlar'da sunmaya devam edecektir.

Fırtına Vadisi Rafting Turu!
10.00: Rize merkez acente önünden hareket

11.30-12.00 Fırtına deresi manzaralı Tesiste Kahvaltı (EKSTRA)

12.00-12.30 Giyinme ve Rafting’e Hazırlık

12.30-12.45 Brifing

12.45: START (Rafting’e Başlaması )

12.45-13.45 Rafting Heyecanı

14.00: FINISH (Rafting Sonu )

14.00-14.30 Çay, Duş ve Giyinme

Rafting yaptıktan sonra araçlarımızda yerlerimizi alıp Fırtına vadisi, Çamlıhemşin, Şenyuva Köyü , Zilkale ve Ayder Yaylası turu ile günümüzü sonlandırıyoruz. Bir başka Ezgi turizm Organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks Turizm Aracı ile ulaşım
Seyahat sigortası
Rafting
Rafting Rehberlik Hizmeti
Turizm Güvencesi

Rezervasyon bilgisi için bizimle irtibata geçiniz
0 541 905 30 82

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun!