Ayder Yaylası Uzungöl Özel Transfer

0
(0)
0 613
12 Ay Önce

AYDER YAYLASI UZUNGÖL – UZUNGÖL AYDER YAYLASI ÖZEL TRANSFER

Şirketimiz havalimanından bir çok noktaya özel araçlarımız ile kesintisiz güvenli ve konforlu hizmet vermektedir. Sürücülerimizin tamamı tecrübeli olup turizm ulaştırma konusunda yetki belgeleri eksiksizdir. Rize havalimanı transfer, Trabzon havalimanı Transfer, Rize havalimanı transfer gibi Doğu karadeniz bölgesinin tamamı hizmet kapsamında yer almaktadır. kiralama , sürücülü araç kiralama ve birçok hizmetimiz için bizler ile 24 saat iletişim kurabilirsiniz.

Havalimanlarından Turizm Beldelerine ulaşımızn en güvenilir ve faydalı yolu transferlerdir. AYDER YAYLASI UZUNGÖL – UZUNGÖL AYDER YAYLASI ÖZEL TRANSFER hizmetimiz. Son model araçlarımız yılların tecrübesiyle deneyimli transfer sürücüleri sizleri karşılarken kendinizi evinizde hissedeceksiniz. 1-6 Kişiye kadar olan misafirlerimiz Mercedes Vito, 6-15 Kişi misafirlerimiz Mercedes sprinter araçlarımız ile transfer olmaktadır. 

AYDER YAYLASI UZUNGÖL – UZUNGÖL AYDER YAYLASI ÖZEL TRANSFER Tek yön ve karşılıklı Transfer hizmetimizi yılın her mevsiminde güvenle kullanabilirsiniz.

Transfer fiyatımız tek yön için olup kişi sayısı değil grup fiyatıdır. 
Dilerseniz AYDER YAYLASI UZUNGÖL – UZUNGÖL AYDER YAYLASI ÖZEL TRANSFER çift yön transfer rezervasyonu yapabilirsiniz.

Rezervasyon bilgisi için bizimle irtibata geçiniz
0 541 905 30 82

Ayder Yaylası Uzungöl Özel Trabzon Transfer
Uzungöl Ayder Yaylası Özel Transfer

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun!